Önder Çelik :

”Kağan Bey’e 2020 yılında tüp mide ameliyatı oldum. Süreç boyunca beni çok iyi bilgilendirdi. Ameliyat sonrası iletişimimiz hiç kopmadı istediğim zaman istedğim saatte kendisine ulaşabildim halen görüşüyoruz. İşinde fazlasıyla titiz,ilgili ve deneyimli. Mütevazi kişiliğiyle hayatıma minik bir dokunuş yaptığını söylese de hayatımı tamamen değiştirip güzelleştirdi. İyi ki tanımışım.”

Yaren Kızıl :

”Hocamdan çok memnunum.Tüp mide ameliyatı oldum Obezite için. Şu an çok iyiyim. 6 ayım bitti,gayet memnunum. Hocamız çok iyiydi, onun sayesinde cesaret buldum zaten. Hastaneye gitmediğimiz zamanlarda telefondan görüştük, hiç mağdur edilmedik sayesinde. Bu hafta kontrolüm vardı. Çok iyidir kendisi,çok memnunum.”

Gözde Can :

”Ben gayet memnundum, hala daha görüşüyorum ve memnunum doktorumdan.İlgili,her konuda yardımcı oluyor hastasına. Ben fazla kilolarım için tüp mide ameliyatı olmak üzere başvurdum.Tetkiklerim yapıldı, görüşmeler sağlandı. Her şeyim normal olduktan sonra heyetten onay aldık ve ameliyat oldum. Hep de ilgili davrandı, çok memnun kaldım.”